İade ve Değişim

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evet, ilk siparişinizdeki ürünü kargo bedeli size ait olarak eksiksiz ve güvenli şekilde paketleyerek 3 gün içerisinde bize göndermeniz durumunda bir başka ürün ile değişimini yapabilirsiniz.

Ekran ışığı son açıkken görülebilecek parlaklıkların eni 0,5 mm’den küçük ise e-ink ekranlarda bu kusur olarak kabul edilmez. 0,5 mm ve daha büyük bir parlama görürseniz cihazınız ücretsiz olarak yenisi ile değiştirilecektir.

Satın aldığınız ürünlerden yalnızca e-okuyucuları ve kutusu açılmamış aksesuarları teslim tarihinden başlayarak 2 (iki) günlük süre içinde iade edebilirsiniz. Kutusu açılmış aksesuarlarda iade kabul edilmemektedir.

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

  • Ürünün faturası (iade bölümü doldurulmuş ve imzalanmış olarak)
  • 2 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Ürünü iade etmeden önce lütfen bizimle iletişime geçin. Ürünler bize ulaştıktan sonra ilgili ekibin incelemesi sonucunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler yaklaşık 10 gün içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 5 gün içerisinde hesabınıza yansıyacaktır. Ürünlerde, ürün parçalarında ve paketlemelerinde eksik, hasar ve kayıp durumu olması durumunda kesinti yapılabilmektedir.

Evet, 1 Ekim 2022 itibariyle iade kargo ücretleri alıcıya aittir.